Saray'a giden CHP'li kim?

Sözcü yazarı Rahmi Turan'ın köşesine taşıdığı ve 3 gündür Türkiye gündeminde yer alan "Beştepe'yi ziyaret eden CHP'li isim" tartışmaları ile ilgili flaş bir iddia daha ortaya atıldı.

CB Erdoğan, “ben cumhurbaşkanlığımı ortaya koyuyorum, Bay Kemal sen de genel başkanlığını koyuyor musun?” deyince ortalık iyice karıştı..

Türkiye siyaset gündemine oturan asılsız iddiada yeni gelişmeler oldu. Sözcü yazarı Rahmi Turan yazdığı gazeteye yaptığı açıklamada, o ismin CHP’li Muharem İnce olduğunu söyledi…

Sözcü yazarı Rahmi Turan'ın köşesine taşıdığı ve 3 gündür Türkiye gündeminde yer alan "Beştepe'yi ziyaret eden CHP'li isim" tartışmaları ile ilgili flaş bir iddia daha ortaya atıldı.

Rahmi Turan, Sözcü'ye yaptığı açıklamada, kaynağının kendisine o ismin Muharrem İnce olduğunu söylediğini belirtti. Rahmi Turan daha ileri giderek, “hattâ kaynağım o kişinin hangi otomobille saraya geldiğini, saatini bile söyledi” dedi...

Rahmi Turan'ın bu son iddiasıyla ilgili ilk olarak, "Kanıtlasınlar kendimi Taksim'de yakarım" diyen Muharrem İnce, sosyal medya hesabından yeni açıklamalarda bulundu.

"Yargı önünde hesaplaşacağız"

İnce, "Daha ilk günden Rahmi Turan'ın dile getirdiği iddiaların merkezine benim adımın oturtulacağını bana gelen bilgiler doğrultusunda tahmin etmiştim. Bunun benim üzerimden parti içi muhalefete yönelik bir operasyon olduğunu ve bunun Genel Merkezin mutfağında bir çete tarafından pişirildiğini biliyordum. Tahminlerimde yanılmadım." dedi.

"Bu iş yargıyla sınırlı kalmayacaktır"

İddiaların kendisiyle yakından uzaktan ilgisi olmadığını belirten İnce, "Bu bana, benim üzerimden parti içi muhalefete yönelik şerefsizce bir saldırıdır. Bu şerefsiz, onurdan insanlıktan nasip alamamış kalemşörle ve kaynağım dediği saray soytarısıyla mutlaka yargı önünde hesaplaşacağız. Bu iş elbette sadece yargıyla sınırlı kalmayacaktır. Siyaseten bu operasyonun parçası olan ve Cumhurbaşkanlığı seçim akşamından bu yana şahsıma yönelik kampanya yürütenlerle de hesaplaşmamız kamuoyunun huzurunda devam edecektir." ifadelerini kullandı.

Bütün bu gelişmelere vatandaşların yorumu ise, “bu durumda Saray’a giden CHP’linin genel başkan Kemal Kılıçdaroğlu olduğu kesin...” diyorlar.

Öyle ya, belli ki kaset skandalı ile Genel Başkanlık koltuğuna oturan bay Kemal müdür bu numarayı yapmak için de zorlanmamıştır.. 23.11.2019

Haberi 23 Kasım 2019, 08:43 tarihinde Şeyhmus Diyarbekirli eklemiş,  ve 0 yorum yapılmıştır.
İlgili Diğer Haberler - TÜMÜ
YukarıGeriAna Sayfa
Siyasiler cozutunca...
30 Haziran 2020, 00:01

ALINTI YAZILAR

Tüm Yazarlar

YAZARLARIMIZ

Tüm Yazarlar

Son Eklenen Galeriler

Anket

YENİ DÖNEMDE MASKE TAKMAYANLARA CEZA


  Diğer anketler

Facebook