Futbolcu kafa atarsa, taraftar ne yapar?

Futbolu bir spor olmaktan çıkaranlar bunun vebâlini hissetmiyorlar mı? Maç mı yapıyorsunuz yoksa savaş mı? Güzelce yarışın, centilmence bir birinizi tebrik ederek ayrılın sahalardan ki, taraftalarınız da bu sporu bir kavga olarak görmesinler. Spor müsabakalarında ilk sorumluluk yarışan takımlarda bunu kimse gözardı etmesin...

Ziraat Türkiye Kupası'nın son 16 turunda Beşiktaş, Vodafone Arena'da Fenerbahçeyi ağırladı. Robin van Persie'nin Beşiktaş tribünlerine yaptığı hareket çirkinlikti. Lâkin ona kafa atılması da bir başka çirkinlikti ve taraftara yansıyan bu hareketler sporu savaşa dönüştürdü...

DİL ÇIKARDI

Karşılaşmanın 28.dakikasında Fenerbahçe savunmasının attığı uzun topa yetişemeyen van Persie pozisyonun dönüşünde Beşiktaş tribünlerine dönerek dil çıkardı.

Hollandalı yıldızın yaptığı bu ilginç hareket tribünlerden tepki çekerken sosyal medyada da gecenin konuşulan olaylarından biri oldu.

Ziraat Türkiye Kupası son 16 turunda Beşiktaş, Vodafone Arena'da Fenerbahçe'yi konuk etti. İlk yarının bitimine 5 dakika kala ortalık fena kızıştı.

TOSİC KAFA ATTI

Maçın 40. dakikasında Tosic ile Robin van Persie, ceza alanı yayı önünde ikili mücadeleye girdi. Daha sonra Tosic, Robin van Persie'nin üzerine yürüdü ve Persie'ye kafa attı. Hakem Ali Palabıyık Tosic'e hiç tereddüt etmeden kırmızı kart gösterdi. Tosic bu karardan sonra adeta çıldırdı. Sırp oyuncu takım arkadaşlarının kontrolünde dışarı çıktı.

Haberi 06 Şubat 2017, 09:15 tarihinde Alperen Çelikbaş eklemiş,  ve 0 yorum yapılmıştır.
İlgili Diğer Haberler - TÜMÜ
YukarıGeriAna Sayfa
Yere düşmekle cevher...
20 Temmuz 2019, 00:03

ALINTI YAZILAR

Tüm Yazarlar

YAZARLARIMIZ

Tüm Yazarlar

Facebook