15 TEMMUZ AY YILDIZ BULUŞMASI

15 Temmuz Vatan ve Birlik Gününde ay ve yıldızın gökyüzünde içtia ettiği (cem olduğu, bir araya geldiği) ŞANLI BAYRAĞIMIZI meydana getirdiği güzel manzara, mübarek insanlarımızı hem şaşırttı hem de duygulandırdı.

İstanbul semalarında duygulandıran ay ve yıldız görüntüsü…

15 Temmuz Vatan ve Birlik Gününde ay ve yıldızın gökyüzünde cem olduğu bayrağımızı meydana getirdiği güzel manzara, mübarek insanlarımızı hem şaşırttı hem de duygulandırdı.

15 Temmuz Vatan ve Birlik Günü dolayısıyla 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'ndeki anma programı henüz başlamadan insanar bu ay yıldık içtimasının fotoğraflarını cep telefonları ile çekmeye başlamıştı bile..

Köprüye akın eden milyonlar gökyüzünde beliren ay yıldız manzarasını görünce hem şaşırdı hem de duygulandı. Fatihalar Yasinler okuyan mübarek kişiler oldu..

Gökyüzünde bir araya gelen ay ve yıldız TÜRKİYE BAYRAĞI güzelliğiyle herkesi mest etti.

15 Temmuz ihanetinin yıldönümünde meydana gelen bu manzaraya dinî anlam yükleyenler de oldu... Bu ZİLKADE AYI ikinci günündeki manzara FETÖ alçaklarına ilâhî bir tokattır diyenler oldu..

15 Temmuz Şehitler Köprüsü ile aynı karede görüntülenen ay yıldız, duygu dolu anların yaşanmasına neden oldu.

Mehmet Akif’in dediği gibi bitirelim biz de: “Allah milletimize bir daha böyle ihanetler yaşatmasın, bir daha hainlere karşı istiklâl mücadelesi destanı yazmak zorunda bırakmasın…” amin..

Haberi 17 Temmuz 2018, 11:01 tarihinde Alperen Çelikbaş eklemiş,  ve 0 yorum yapılmıştır.
İlgili Diğer Haberler - TÜMÜ
YukarıGeriAna Sayfa
Yere düşmekle cevher...
20 Temmuz 2019, 00:03

ALINTI YAZILAR

Tüm Yazarlar

YAZARLARIMIZ

Tüm Yazarlar

Facebook