DİYANETİN ADNAN OKTAR AÇIKLAMASI BEĞENİLDİ

Allah razı olsun muhterem Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, nihayet beklenen A.Oktar açıklamasını yaparak halkın bu güvenilir kurumun cinsel sapıklık cemaati hakkındaki görüşünü bildirdi..

Allah razı olsun muhterem Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, nihayet beklenen A.O açıklamasını yaparak halkın bu güvenilir kurumun cinsel sapıklık cemaati hakkındaki görüşünü bildirdi…

DİB Başkanı Erbaş'tan gelen «Adnan Oktar açıklaması» halk tarafından çok beğenildi.

Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, gözaltında bulunan Adnan Oktar isimli sapık için, “Dengesi bozulmuş bir insan” değerlendirmesinde bulundu...

Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, gözaltına alınan Adnan Ortar’la ilgili daha önce de çeşitli uyarılarda bulunmuş ve onu DENGESİZ biri olarak tarif etmişti.

Oktar ve çetesine, en büyük tepkiyi gösterenlerden biri olan Prof. Erbaş, bu grubun televizyon yayınlarından uzak durulmasını istemişti.

“Tüylerimizi diken diken eden, (sapıklık ve rezaletler...) zaten bakmak da doğru değil öyle bir kanala” diyen Diyanet İşleri Başkanı Prof. Ali Erbaş, “Ama o televizyonu kapatma yetkisi Diyanet İşleri Başkanlığı’nda değil. Yetki kimdeyse onun kapatması lazım. İnşallahlar, maşallahlar havada uçuşuyor. Dini birtakım referanslar ve orada dansöz oynatıyorsun böyle bir şey olabilir mi?” diye sormuştu.

Prof. Erbaş, Adnan Oktar’a ilişkin de çarpıcı tespitlerde bulundu:

“Bu kişi vaktiyle Yahudilik- Masonluk kitabını hazırlayan bir grubun başındaydı. Şimdi kendisinin mason olduğunu söylüyor. Yahudilere ve masonlara hakaretten ceza aldı. 80’li yıllarda ben çok iyi biliyorum Atatürk’e hakaretten cezaevinde kaldı ama şimdi en büyük Atatürkçü olarak kendisini söylüyor. Dengesi bozulmuş bir insan...” dedi.

Sayın Erbaş’ı tebrik ediyor, yeni dönemdeki yükselen makamının hayırlara vesile olmasını diliyoruz. 18.07.2018

Haberi 18 Temmuz 2018, 09:20 tarihinde Şeyhmus Diyarbekirli eklemiş,  ve 0 yorum yapılmıştır.
İlgili Diğer Haberler - TÜMÜ
YukarıGeriAna Sayfa
Ye'cûc Me'cûc ve Korona
31 Mayıs 2020, 00:01

ALINTI YAZILAR

Tüm Yazarlar

YAZARLARIMIZ

Tüm Yazarlar

Son Eklenen Galeriler

Anket

Bayram namazı kılmak mümkün müydü?

  Diğer anketler

Facebook