Cumhuriyet Hile Partisi..

CHP Yönetimi Kemal müdür için bunu da yapacakmış.. Hani "yuh artık". "çüş yani" oha falan dersiniz ya...
Tam o türden bir rezalet yansıdı bugün kulislere...

CHP Yönetimi Kemal müdür için bunu da yapacakmış.. Hani “yuh artık”, “çüş yani”, oha falan dersiniz ya...

Tam o türden bir rezalet yansıdı bugün kulislere...

Alınan bilgilere göre CHP tam da gâvurca bir zihniyetle parti içi muhalefetin Kemal Kılıçdaroğlu’nu alaşağı edip partiyi ele geçirmesine mani olacak bir TRUVA ATI projesi geliştirmiş...

Kulislerden gelen bilgilere göre CHP Genel Merkezi’nin Muharem İnce muhalefetinin KURULTAY için gerekli 625 imzayı toplayabilme ihtimaline karşı bazı CHP delegelerini, önce kurultay için imza verdirip sonra bunlardan tam da son dakika olan bugün saat 17:00’dan az önce noter kanalıyla imzalarını geri çektiklerine dair bir proje yapıldığı iddia ediliyor.

Truva atı içinde 20 civarında “emret komutanım” CHP delegesi olacak ve bunlar muhalefet tarafından bilinmeyecek... Bilinmeyen bu emir eri delegeler de son dakikada ortaya çıkıp kaleyi işgal edecekler... Gel de “yuh kalıbınıza lan” deme bu hergeleliğe...

CHP’de muhalefet, bu tür bir gizli operasyona karşı imza sayısını gereken rakamın 20-30 üstüne taşımaya bu yüzden çalışıyormuş... Vah ki vah... Demek ki sittin senedir iktidar olamayan CHP’nin dokuz seçim kaybetmiş sözde başkanı “ben başkan kalayım da Türkiye batsın bana ne” zihniyetinde zavallı bir mahlûktan başkası değilmiş..

CHP’ye yakın sosyal medya hesapları da imzalarını geri çeken bazı delegelerin Noter belgelerini paylaştı. Belgelerde olağanüstü kurultay için imza veren bazı delegelerin imzalarını geri çektikleri görülüyor.
Haberi 30 Temmuz 2018, 12:06 tarihinde Alperen Çelikbaş eklemiş,  ve 0 yorum yapılmıştır.
İlgili Diğer Haberler - TÜMÜ
YukarıGeriAna Sayfa
Yere düşmekle cevher...
20 Temmuz 2019, 00:03

ALINTI YAZILAR

Tüm Yazarlar

YAZARLARIMIZ

Tüm Yazarlar

Facebook