Diyaneteki feminist ilahiyatçılara seslendi...

Son günlerde halkın büyük tepkisini çeken Aile bakanının feminist icraatlerini biz dahil yüzlerce haber sitesi ve yazar tenkid etti...Üstad Mehmet Şevket Eygi ise bugünkü yazısına FEMİNİST İLAHİYATÇILARA SESLENİYORUM diyerek Diyanet İşleri Başkanlığındaki feminist ilahiyatçılara DÜRÜST OLUN dedi...

Müslüman kesime sızmış solculara, Marksistlere, Siyonistlere, Kripto Yahudilere, Kripto Hıristiyanlara, iki kimliklilere, Pakradunilere, Sezar dini mensuplarına çok dikkat edilmeli, onlar en âdil yollarla tespit edilmeli, tard edilmeli, zararları önlenmelidir. Bu yapılmazsa büyük kötülükler zuhur edecektir.

İslâm dini şahısları putlaştırmayı, onlara tapmayı şirk olarak görür. Müslümanlar, şahısları putlaştıran ideolojilerin kölelerinden uzak durmalıdır.

İslâm dini rüşveti haram kılmıştır. Resulullah (Salât ve selam olsun ona) “Rüşvet alan da veren de Cehennemdedir” buyurmuştur. Rüşvetin yaygın olduğu bir toplum, bir ülke çökmeye mahkûmdur.

Komşumuz İran ve Çin gibi ülkeler büyük miktarda rüşvet alanları idam ediyor. İbret alalım.

İslâm feministlerine, feminist ilahiyatçılara: Resmî izin belgeleriyle KDV’li seks köleliği yapılmasını yüksek sesle tenkit ve protesto etmezseniz samimiyetsiz, ikiyüzlü, riyakâr olursunuz. Devletimiz seks köleliğine, resmî ruhsatlı ve vesikalı fahişeliğe izin vermeyeceğine dair uluslararası kadın hakları sözleşmelerine imza koymuştur. Diyanet İşleri Başkanlığındaki kadın feministlerin bu konuda sessiz kalmaları gariptir.

Haberi 26 Aralık 2018, 10:00 tarihinde Alperen Çelikbaş eklemiş,  ve 0 yorum yapılmıştır.
İlgili Diğer Haberler - TÜMÜ
YukarıGeriAna Sayfa
Yere düşmekle cevher...
20 Temmuz 2019, 00:03

ALINTI YAZILAR

Tüm Yazarlar

YAZARLARIMIZ

Tüm Yazarlar

Facebook