CANİ DOMUZLAR

BUGÜN DÜNYA İÇİN KARA KARA DÜŞÜNME ZAMANIDIR.
HAÇLI SEFERLERİNİN ARTIĞI ELİ KANLI CANİLER, MÜ'MİN KARDEŞLERİMİZİ CUMA NAMAZI ESNASINDA ŞEHİD ETTİLER.. ALLAH KAHHAR SIFATI İLE HEPSİNİ KAHRETSİN...

Yeni Zelanda'da Cuma namazı kılınırken; iki camiye, iki ayrı domuz haçlı iti tarafından aynı zamanlama ile yapılan silahlı terör saldırılarında 49 Müslüman kardeşimiz şehid oldu...

Başbakan katliamın 'ayrıntısıyla planlanmış bir terör saldırısı olduğunu' belirtirken, silahların üzerinde, geçmişte Avrupa'nın Müslümanlara karşı verdiği savaşların tarihleri, bu savaşlarda yer almış Batılı figürlerin isimleri, Nazi sempatizanı ve İslâm karşıtı ifadeler yer aldı. Silahların birinde Kosava Savaşı'nda 1. Murad'ı sırtından bıçaklayan Sırp Miloş Obiliç'in adı bile yazılmıştı..

Yeni Zelanda'nın Christchurch kentinde Cuma Namazı esnasında on dakika arayla 2 camiye yapılan silahlı terör saldırılarında 49 şehid verdik... Yeni Zelanda Başbakanı Jacinda Ardern, düzenlediği basın toplantısında, Christchurch kentinde 2 camiye yerel saatle 13.40 ve 13.50'de düzenlenen saldırıların "terör saldırısı" olduğunu vurguladı.

Terör saldırısının ardından ülkedeki tehdit seviyesinin düşükten yüksek düzeye çıkarıldığını bildiren Ardern, teröristlerden hiçbirinin güvenlik birimlerinin takip listesinde yer almadığını belirtti.

Terör saldırılarında 49 kişinin katledildiği resmî makamlarca duyuruldu. Christchurch sağlık yetkilileri, yerel hastanede yaralı 48 kişinin tedavi gördüğünü ifade etti.

Teröristlerin kendi sosyal medya hesaplarından yayınladığı görüntülerde katliamı canlı yayınladıkları, camiye girerken ateş açmaya başladıkları ve hareket eden her şeyi hedef aldıkları görüldü.

Teröristler görüntülerde silahlarını ve şarjörlerini sıklıkla değiştirirken, katliam öncesi paylaşımlarında aşırı sağcı ve ırkçı müzikler dinliyorlar, sosyal medya mecralarında faşistçe Müslüman karşıtı küfürlü ifadeler bulunması dikkati çekti.

SİLAHLARIN ÜZERİNDE MÜSLÜMAN KARŞITI İFADELER

Terör saldırısını üstlenen Brenton Tarrant adlı Avustralya vatandaşına ait olduğu düşünülen sosyal medya hesabı üzerinden "göçmen ve Müslüman karşıtı" açıklamaların olduğu onlarca sayfalık kin kusan domuzca bir manifesto yayınlandığı belirlendi.

Nefret manifestosunda cami saldırganı terörist domuzun, Türkiye'ye karşı "(İstanbul boğazının batısına) Eğer ki Avrupa topraklarına geçmeye çalışırsanız, boğazın batısına gelmeye çalışırsanız sizleri öldürürüz." tehdidinde bulunduğu öğrenildi...

Artık bu cani domuzlara karşı tüm Avrupa’nın en ciddî tedbirleri alma zamanı gelmiş ve geçmiştir... Bundan böyle öldürülen her Müslüman Avrupa adına bir utanç ve rezalet belgesi olacaktır.

Ve unutulmasın ki, gelecekte bunlar tekrarlanacak olursa Müslümanlar bir gün ihkak-ı hak yapmak zorunda kalabilirler... Bu da Avrupa için hiç de iyi olmayacaktır.. 15.03.2019

Haberi 15 Mart 2019, 16:45 tarihinde Alperen Çelikbaş eklemiş,  ve 0 yorum yapılmıştır.
İlgili Diğer Haberler - TÜMÜ
YukarıGeriAna Sayfa
«İstanbul'u fetheden Yunanlı»
23 Mayıs 2019, 08:22

ALINTI YAZILAR

Tüm Yazarlar

YAZARLARIMIZ

Tüm Yazarlar

Facebook