«Fatih Portakal'ı kıskanıyorum» dedirttiler..

Müslümanlar ne hale geldi.. Akit Tv kendi adamına bile sahip çıkamadı, üstelik bir de kanaldan attılar adamcağızı... Buna haliyle çok içerleyen, Ahmet Keser, yeni kanalında Fox sunucusu Müslümanların nefret ettiği Portakal'a kızım sana söylüyorum gelinim sen anla gibilerinden "İfadelerin, tarzın, şeklin, ortaya koyduğun düşüncelerin bana uygun değil ama olduğun yeri, seni sıkı sıkı sahiplenmelerini kıskanıyorum.." dedi.

Geçtiğimiz günlerde Akit TV'de yayınlanan “Gün Başlıyor” programında kullandığı ifadeler nedeniyle “basın yoluyla halkı kin ve düşmanlığa tahrik veya aşağılama” suçundan yargılanan ve 1 yıl 3 ay hapis cezasına çarptırılan sunucu Ahmet Keser, aldığı cezadan sonra kendisine sahip çıkmak bir yana “istifa et” diyen çalıştığı eski Tv kanalı Akit TV ve her fırsatta kendisini karalayan yandaş ATV’ye sitem dolu sözler etti.

“Sivil öldürecek olsak Cihangir'den başlarız, Nişantaşı, Etiler, di mi yani bir sürü hain var.” diyen Keser, sözlerinin tepkiyle karşılanmasının ardından Akit TV’den istifa etmek zorunda kalmıştı. Hükümete yakınlığı ile bilinen TV O’da program yapan Keser, kendisine verilen hapis cezasını haber yapan ATV ve ATV’nin program sunucusu Melih Altınok’a yüklenerek, “siz onları dava neferi falan zannediyorsunuz, sor bakalım 15 Temmuz gecesi hangi bankamatiğin önündeymiş. Dün çıkmışlar şu havaalanındaki zevzekle bizi aynı pozisyona getirmişler. Nereden izledin Melih sen bunu. Sen kime yaranıyorsun.” diye sordu.

Davanın cezayla sonuçlanmasından sonra ekranlara çıkamayacağını düşünenlerinin olduğunu aktaran Keser, “şükür burada benim yayına çıkmamı istemeyip, bu durumu bahane edecek adam olmayanlar yok. Burada o özgürlük var.” diyerek Akit TV’ye gönderme yaptı.

“Adam kata kata gideceklerine adam sata sata gidiyorlar”

Erke ulaşabilmek için herkesin birbirinin üstüne bastığını ifade eden Keser, “yürü Recep Tayyip Erdoğan’a ulaş. Neden ulaşacak, cep para dolacak.” sözleriyle meslektaşlarını da hedef aldı. FETÖ operasyonları başlamadan önce, meslektaşlarının Fetullah Gülen’e dalkavukluk yaptıklarını söyleyen Keser, kendisinin böyle bir tutumda olmadığını “bakın bugün AK Parti sövücülüğü yapan herkese, bir tane benim için bulun, beni 10 yıl yatırın.” sözleriyle açıkladı.

“Fatih Portakal, dostum inan kıskanıyorum”

Fox TV sunucusu olan Fatih Portakal’ı kıskandığını söyleyen Keser, “İfadelerin, tarzın, şeklin, ortaya koyduğun düşüncelerin bana uygun değil ama olduğun yeri, seni sıkı sıkı sahiplenmelerini kıskanıyorum.” dedi.

Yılmaz Özdil’in Mustafa Kemal kitabının özel basımının 2500 liraya satıldığını söyleyen Keser, bu durumun sahiplenme olduğunun altını çizdi. Keser konuşmasına şu sözlerle devam etti: “Yılmaz Özdil’e o kitaba vermediler adamlar o parayı. Dava adamı dedikleri Yılmaz Özdil’e sahip çıkabilmek için 2500 lirayı verdiler. Kitap almadılar o adamlar. Yılmaz Özdil’e orada bizim davamızı savunan adam diye sahip çıktılar. Bizim cenah, adam yemekten, adam satmaktan, birbirinin üzerine basmaktan başka hiçbir şey yapmıyor.”

Haberi 15 Mayıs 2019, 09:10 tarihinde Alperen Çelikbaş eklemiş,  ve 1 yorum yapılmıştır.
İlgili Diğer Haberler - TÜMÜ
YukarıGeriAna Sayfa
Asıl câni cehalet!..
26 Ocak 2020, 10:05

ALINTI YAZILAR

Tüm Yazarlar

YAZARLARIMIZ

Tüm Yazarlar

Facebook